Marjon Middelkoop-Huiskens – Vortho

Ik leer mensen een nieuwe manier van eten aan.

Marjon Middelkoop-Huiskens – Vortho

Als orthomoleculair energetisch therapeut help ik mensen met uiteenlopende gezondheidsklachten d.m.v. een persoonlijk advies en ze in hun eigen kracht te zetten door ze te laten voelen wat ze nodig hebben.

Dit doe ik op basis van een inventarisatie van hun voedings- en leefstijl, een goed gesprek en laboratoriumonderzoeken. Mijn specialisatie ligt op het gebied van de spijsvertering.

Daarnaast werk ik ook met technieken die op het onderbewuste werken waardoor bijvoorbeeld emotionele blokkades losgelaten kunnen worden.

In het najaar van 2026 ga ik ook spreken bij bedrijven. Ik heb een mooie lezing gemaakt maar kan ook lezingen en workshops op maat maken.

En in het vierde kwartaal van  2026 verschijnt er een mooi kookboek (Simpel Gezonder) wat ik samen maak met een andere therapeut (Miriam Janssen uit Leidsche Rijn).

Voor meer informatie: www.vortho.nl

Vergroot je zakelijke netwerk bij Linkedmeer!

Ben jij werkzaam in een zakelijke omgeving? Als zelfstandig ondernemer of als professional in loondienst? En ontmoet je graag andere ondernemende vrouwen om je zakelijk netwerk uit te breiden? Dan pas jij bij LinkedMeer!